Biz Bu İlçeye Gönlümüzü Verdik…

Kıymetli Kardeşlerim,

Hepimizin hayallerindeki Kelkit’i gerçekleştirmek için çalışacağız. İlçemizde bulunan herkesin hayatını kolaylaştıracak, yaşam kalitesini arttıracak hizmetler sunmak en büyük önceliğimiz.

Bunları hayata geçirecek en büyük gücü insanımıza duyduğumuz sevgiden alacağız. Bu nedenledir ki, tüm hizmetlerimizin odağında sizler olacaksınız.

Temel hedefimiz, aynı gökyüzü altında, aynı havayı soluduğumuz, aynı kaderi paylaştığımız sizlerin Kelkit’te yaşamaktan keyif alması.

Bu hedef yolunda sizlerle birçok ilki gerçekleştireceğiz ve birçok önemli projenin temelini atacağız. Altyapı, üstyapı, çevre, ulaşım, imar ve planlama, eğitim, sağlık, spor, kültür sanat, kentleşme… “Olmaz, yapılamaz, imkânsız ” denilen pek çok işi beraber başaracağız, Kelkit’i hak ettiği yere taşıyacağız.

Bütün bunları gönül Belediyeciliği anlayışı ile sizin desteğinizle başaracağız. Bu nedenle sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. İnanıyoruz ki, şu ana kadar olduğu gibi bizler omuz omuza verdikçe çok daha büyük hedefleri hayal olmaktan çıkarıp, gerçeğe dönüştürebileceğiz.

Bunun için samimiyetle Kelkit’e, Kelkitliye heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Kelkit’te herkes sağlık, mutluluk, huzur ve barış içinde yaşasın. Sevinçleriniz daim, ümitleriniz gerçek olsun.

Sevgi ve Saygılarımla

 

                                                                                            Aziz NAS

                                                                                  Kelkit Belediye Başkanı

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com